Sou a: Inici / El centre / 50 Anys / Professorat (per especialitats)

Professorat (per especialitats)

Professorat de les diverses matèries a l'Institut Puig Castellar al llarg dels 50 anys

Departaments i especialitats

 

[Preguem la notificació de possibles errors, errates i omissions que siguin detectats en aquest llistat a l'adreça: 50anys@elpuig.xeill.net ]


Administració:

ALCOCER GIL, Marcos

ÁLVAREZ ÁLVAREZ, Carme

BOTE REBOLLO, Sebastiana

CANALDA SALVAT, Anna Maria

CRUZ SENRA, Javier

CUCARULL OLIVÉ, Joan

CUENCA VILLAREJO, Mª Carmen

ESPAÑA MANZANO, Carmen

ESPAÑOL FERNÁNDEZ, Pau

FERNÁNDEZ BRAVO, Francesc Xavier

GARCÍA NAVARRO, Francisco Javier

GONZÁLEZ BARRIONUEVO, Montserrat

JURADO MÁRQUEZ, Rafael Pablo

LANCHO MIGUEL, Ana

LÓPEZ FERNÁNDEZ, Margarita

MARTÍN LLEDÓ, Mª Carmen

MARTÍNEZ ARANEGA, Pedro

MARTÍNEZ NAVARRO, Ferran

OLIVER PEIRÓ, Rosa Mª

PALANCA MÁÑEZ, Francesc

PEDRERO ORNA, Cristina

PEIRÓ ROCHER, Rosa Mª

PÉREZ TEJEDOR, Montserrat

PERIS AUSINA, Mª Asunción

PIÑOL SELVA, Lourdes

ROBLES FLORES, Joana

ROCH FERNÁNDEZ, Mª Carmen

ROJAS RUBIO, Francisca Elena

SOTO FRANCO, Carles

TODA ADELL, Daniel

VILAMAJÓ PIÑOL, Teresa

 

Anglès:

ARAMENDIA SAN GIL, Alicia

ARESTÉ MORA, Carme

ARMAS ÁLVAREZ, Lola

ARTEAGA CABELLO, Ana

BORREGO CRESPO, Mª Dolors

BRINES CHELVI, Vicente

CALLE CUESTA, Anastasio

CASTILLO GARCÍA, Estefanía

CAZORLA SILVA, Juan Manuel

CIFRÉ SALVAT, Magdalena

COMÍ COLOMINES, Laura

CORREAL AHUMADA, Consuelo

CUTILLAS RAMÓN, Nemesia

DRIÉGUEZ PONS, Pilar

ESCUDERO MARTÍNEZ, Francisco Javier

ESPINOSA RODA, Mª Luisa

ESTEVE PUNTIJOCH, Jaime

FERNÁNDEZ MONTRARETA, Ana

FERRES RAICH, Mercè

GIMBERNAT HERNÁNDEZ, Mª Ángeles

GONZÁLEZ FERNÁNDEZ, José Carlos

GONZÁLEZ MORAL, Isabel

GUARDIOLA TÀRREGA, Vicente

HURTADO RAMOS, Matilde

IRIBARREN DELGADO, Mª. Pilar

IVANOW HOYOS, Alicia

LANCETA SANS, Sílvia

LÓPEZ OLMEDO, Sergi

MACÍAS MÁRQUEZ, Antonia

MANRESA PRATS, José Juan

MARTÍN SOLÉ, Miguel

MEDRANO ORTIZ, Javier

MUÑOZ GALO, Mercedes

OBIOLS LLANDRICH, Mª Rosa

ORTIZ VACA, José María

PASTOR VICENTE, Asunción

PÉREZ SÁNCHEZ, Esther

PLA MOSCARDÓ, Joana

PLA VILA, Josefina

PLASENCIA ALSINA, Rosa

POMBO SALLÉS, Marta

PONS BASSAS, Mª Josep

PORTELL RIFÀ, Jordi

RIEMBAU SERRA, Ana Mª

RODRÍGUEZ GRATACÓS, Francesca

RODRÍGUEZ MORENO, Mª Carmen

RUBIALES RÁEZ, Manuel

SAPERAS PLANA, Mercè

SAURA PUJOL, Mercè

SMITHSON GRAY, Richard Thomas

SULLEIRO CARBALLEIRA, Francisco J.

TOLEDANO AYUSO, Rosa

VELÁZQUEZ LUCAS, Isabel

VERNET MARTÍNEZ, Nora

 

Biologia i Geologia:

AGULLÓ BATLLE, Montserrat

ARNALDO GIRALT, Mª Dolors

BARBÉ MARTÍNEZ, Àngels

BARELLA MAS, Rosa

BEGUER OLIVERES, Carmen

BONET PÉREZ, Laia

BOXO BALBASTRE, José Carlos

CALAFAT COLOM, Magdalena

CALL GRAU, Mª Rosa

CÁMARA GIMÉNEZ, Javier

CEBALLOS PETEIRO, José

CODOLÀ BOADA, Rosa

FERNÁNDEZ GONZÁLEZ, Felipe

GARCÍA CAÑADAS, Mª Teresa

GARCÍA JIMÉNEZ, Mª Teresa

GIL MARTÍNEZ, Jaume

GONZÁLEZ DE BULNES PABLOS, Isabel

GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Esmeralda

GUARDIOLA PONS, Mª Assumpta

GUTIÉRREZ RUIZ, Juan Manuel

HUERTA BIOSCA, Vicente José

HUERTA SÁNCHEZ, Ana Mª

IBARZ ARGUÉS, Àngels

IRIARTE AMBEL, Juana

MARCET SOLER, Francisco Javier

MARTÍ DOMINGO, Joan

MEDEL VALPUESTA, Concepción

MENGUAL CASELLAS, Vicenç

MUÑOZ MENDOZA, Yolanda

OLIVER SUÑER, Carme

ORTEGA MARTOS, Andrés

PANAREDA BUSTO, Eva

PAU VALL, Maria

PLACÍN MONTERROSO, Alba

PLANAS TORRELLA, Anna

RAYA RUIZ, Carmen

RIBA VIÑAS, Biel

RIBAS ARMENGOL, Isabel

ROCA SERRA, Manuel

RODRÍGUEZ MONEDERO, Carmen

ROMERO SUÁREZ, Llum

ROURA PUIG, Elena

RUBIO VELA, Carlos

SALES CODERCH, Isabel

SÁNCHEZ BOTELLA, Juan

SANIGER MERINO, Carolina

SANTO FABREGAT, Rosa

SANTOLINO MARTÍN, Juan Manuel

SANZ FUENTES, Elena

SELLÉS VILA, Maria

SOLER SABORIT, Concepción

 

Castellano:

ADÁN FERNÁNDEZ, Míriam

ALONSO ÁLVAREZ, Sagrario

ÁLVAREZ BORJA, Begoña

BASTONS VIVANCO, Carlos

BATISTE BASTIDAS, Enric

BENITO MEDRANO, Mª de las Viñas

BERASAÍN VILLANUEVA, Ambrosio

BOIX SALVADOR, Genoveva

BRAVO ROMANO, Mª Isabel

BUDRÍA GONZÁLEZ, José Luis

CABELLO RODRÍGUEZ, Mª Luisa

CÁCERES BOLANCEL, Vanessa

FERRÉ PLANELLS, Daniel

FREIJIDO FIDALGO, Sara

GALLARDO DÍAZ, Francisco

GARCÍA VARELA, Mª Gabriela

GIMÉNEZ RODRÍGUEZ, Diego

GOLOBARDES MARTÍ, María

GÓMEZ NAVALÓN, Saturnino

GÓMEZ TORRES, Teresa

GRAU DESCALZO, Ana Mª

HERNÁNDEZ CORDOBÉS, Sagrario Matilde

HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, María

HERNÁNDEZ SERRANO, María

HUIX RIBAS, Ana

JIMÉNEZ LOSANTOS, Federico

JUSTO SIERRA, Antonio

LAMEIRO TERRAZAS, Begoña

LOVILLO HORRILLO, María

LUELMO AGUILAR, Francisca

LUQUE MEDINA, Dolores

MAÑA DELGADO, Gemma

MARTÍ GARCÍA, Antonio

MARTÍN LUPIÁÑEZ, Serafín

MEDINA NAVARRO, Manuel

MEJÍAS NÚÑEZ, Mª Rosa

MERCADÉ RIAMBAU, Josep

MILLÁN SÁNCHEZ, Manuela

NAVARRO GARCÍA, Victoria

NAVARRO JARQUE, Pau

PARDINA RIBAS, Mª Dolors

PASCUAL MERINO, Olga

PEDRO DE ALCÁNTARA Y GASCA, Concepción

PICO LLORCA, Mª Carmen

PLA HERNÁNDEZ, Miguel Ángel

RALLO GUINOT, Amparo

RAMOS RODRÍGUEZ, Sandra

ROMANÍ ALFONSO, Mercè

RUIZ PÉREZ, Raúl

SÁNCHEZ MUÑOZ, Trinidad

SASOT ESCUER, Mario

SEGARRA PORTOLÉS, Antoni

TRANCÓN PÉREZ, Santiago

 

Català:

ALBAFULL ELÍAS, Núria

ALCALDE PENA, Josep

ALMENARA MARTÍNEZ, Xavier

ARAGONÉS LAMENCA, Eugenia

AZNAR SALATTI, Mª Carmen

BALAGUÉ PUIG, Raimon

BALAÑÀ MARTÍNEZ, Mª Carmen

BASSOLS PUIG, Margarida

BOIX CARABÚS, Dolors

CADIERNO DAMAS, Jordi

CALAFELL MARTÍNEZ, Glòria

CASELLAS GUIXENS, Montserrat

CASULLERAS SÁNCHEZ, Sílvia

COLL MARSAL, Josep

CÓRDOBA RUIZ, Ana

DELGADO MERCADER, Josep Francesc

ESPAÑOL QUINTILLA, Olga

FALCÓN LLUELLES, Emília

FERNÁNDEZ PADRÓS, Rosa Mª

FORNÉS BALLESTER, Yésica

FORNET CANET, Germà

FOSALBA DE MINGO, Mercè

GARRIGA LLOVERAS, Valentí

GARRO MARTÍNEZ, María Isabel

GIL FARRÉ, Carles

GUARNÉ VIDAL, Bernat

LLISTÓ DELGADO DE MOLINA, Andreu

LLOPIS OLIVER, Empar

MANRESA MARTÍNEZ, Sílvia

MARCH, Anna

MARGALEF SACRISTÀ, Mª Josep

MARTÍNEZ AROCA, Marc

MATA CLAVELL, Carles

MIRÓ VILA, Montserrat

PAU DOMÈNECH, Mercè

PIRO CARDONER, Mireia

PUJOL FECE, Remei

RABELL HUGUET, Rosa Mª

RIBOT MARTÍN, Eulàlia

RICO VILLORIA, Agustina

RIERA OLEARI DI BELLAGENTE, Lydia

ROJALS ASENSIO, Mercè

ROSELL LAMORA, Josep

ROVIRA SAPERAS, Jesús

SAMPERA ARIMÓN, Josep

SÁNCHEZ ENRÍQUEZ, Carme

SANTIBÁÑEZ SOTO, Sílvia

SOLÀ I BOHIGAS, Lluís

TEIXIDÓ BALMAS, Juan

VERDÚ MARTÍN, Laura

VERNET LLOBET, Francesc

VIDAL BARÓ, Àngels

VINAGRE GARCÍA, Mª Felisa

VIÑAS SAUS, Joaquim

Dibuix (Educació Visual i Plàstica):

ALCAIDE GIJÓN, David

ALCÁNTARA OSORIO, Brisa

ALONSO LLAGOSTERA, Cristina

ANDRINO MUÑOZ, Miguel

AYMERICH OLLÉ, Adolfo

BARRANCO CASCÓN, Dolores

BERNIER DELGADO, Pilar

BERRAL BENAVIDES, Juan Luis

CANOSA FERRER, Mercè

CASADEMUNT GARRE, Astrid María

CASTANYER PUIG, Valentín

CENDAGORTA LACHAISE, Guillermo

CLIMENT MERELO, Mª Victoria

FRUTOS GONZÁLEZ, Rosa Anna

GARCÍA MUÑOZ, Noelia

GIBERT SÁNCHEZ DE LA CAMPA, Arturo

GÓMEZ ORTIZ, Tomás

HERRERA ROMERO, Juana

LANUZA HURTADO, Adrián

LARRAD TORTRAS, David

LLAMAS FOLE, Carmen

MASDEU PUJOL, Sílvia

MATEOS PRIETO, Constantino

MECA KETTERER, Carmen

PÉREZ GARCÍA, Pere Elias

PÉREZ SORIA, Ana

PÉREZ TAGÜEÑA, Concepción

RAMÍREZ VILA, Núria

RECREO JIMÉNEZ, Victoria

REIXACH DURAN, Marta

RODELLAR MARTÍ, Arnau

ROSELLÓ CÁNDIDO, Jaime Bernardo

ROSÉS VICHO, Ofelia

SABATÉ QUEROL, Mª Cinta

SALAS ECHEZARRA, Emilia

SERRA BARNADAS, Núria

SUÑÉ MIGUEL, Esther

TARRÚS GALTER, Luisa

TORRES PEINADOR, Lydia

VENTAYOL CIFRE, Tomeu

 

Economia:

GARCÍA, FUERTES, Gemma

MARTÍNEZ MONTOLIU, José Manuel

Educació Cívico Social:

ESCORIZA NIETO, José

GARCÍA MUÑOZ, Estanislao

GARCÍA SÁENZ, José Antonio

Educació Física:

ALONSO OCTAVIO, Mª Estela

ANTÚNEZ MARCOS, Serafín

ASENSIO BLANCO, José Antonio

BARÓ SORRIBAS, Martí

CAMERO RAMOS, José

 CORCHO VIERA, Mª Antonia

CORONADO BLANCO, Antonio

CRUZ GUTIÉRREZ, Rafael

DIÉGUEZ MONTESINOS, Ricardo

DOMÍNGUEZ BENITO, Fernando

FAYED CASADESÚS, Alberto

FERNÁNDEZ ROCA, Carles

FOLQUE ELQUEZÁBAL, Juan José

GARCÍA BERLANGA, Delfina

GONZÁLEZ-MORO VELA, Carlos

HERRERA BALLABRIGA, Montserrat

JIMÉNEZ DE CISNEROS, Mª Pilar

LACUEVA GÓMEZ, Juan Carlos

MARTÍN BIGAS, Jaume

MARTOS ORTIZ, Francisco

MILLÁN ARA, Carmen

OLIVARES MARTÍNEZ, José

ORTEGA AIXELÀ, Anna

PALOMARES LÓPEZ, Adolf

PÉREZ GÁLVEZ, Guadalupe

PÉREZ PÉREZ, Enrique

POZA VEGA, Amalio

QUESADA SUEZA, Rafael

RAMOS TALLADA, Conchi

RÓDENAS SEGURA, Lluís

ROJO SAGREDO, Gregorio

RUIBAL PLANA, Olga

RUIZ OLEA, Mª Núria

SANTANGELO MOUTINHO, Juan

SOGAS MARTÍNEZ, Mª José

VÁZQUEZ PARGA, José

VILAR CANALS, Immaculada

 

Filosofía:

ÁLVAREZ VILLA, Aureli

ARROYO MERINO, María

BAILÓN BONACHERA, Encarna

BATALLA COSTA, José

BOSCH RIERA, Conxita

CALAFÍ GARRIGÓS, Eduard

CASTELLÀ BELTRÀN, Josefa

GARCÍA LABIANO, José Miguel

GARCÍA PRIMI, Fernando

GÓMEZ RODRÍGUEZ, Jesús

GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, Antonio Manuel

IGLESIAS HERRERA, Gabriel

LEÓN MONTOYA, Luis Miguel

LÓPEZ ARNAL, Salvador

LÓPEZ CARRILLO, Mariano

MARTÍ BORRÀS, Montserrat

MARTÍNEZ MONTALBÁN, Miguel Ángel

MELIÀ PUIG, Assumpta

MONEO BENÍTEZ, Yolanda

MONTOYA SÁENZ, José

NAVARRO NAVARRO, Ginés

PÉREZ CALVO, José Luis

PÉREZ CARMONA, Rafael

PLA SOL, Francisco Javier

ROSELLÓ COLL, Bartolomé

SABATÉS MITJAVILA, Rosa

SALMURRI TRINXET, Francisco

VALDÉS ALDAZ, Cristina

VILALLONGA FALCÓ, José

VILLESCAS HIDALGO, Fulgencio

VIVES FERRER, Núria

 

Física i Química:

AVELLANA FONTANELLA, Concha

BAQUERO GUERRERO, Balbino Ángel

BASART ALPUENTE, Yolanda

BATALLER ESPINOSA, Joan

BLANCO FERNÁNDEZ, Gonzalo Luis

BLASI GUTIÉRREZ, Teresa

BOHÍGAS HURTADO, Carmen

BUCHACA SOLÉ, Enric

CAAMAÑO ROS, Aureli

CARRERA SERVENT, Mª Rosa

CARRIÓ SERCH, Rosario

CASADO VILORIA, Raquel

DE CASAS FERNÁNDEZ, Mª Luz

FERNÁNDEZ ACAL, Jesús

FERRER AGUARELES, Ángel

FORNELLS GALLART, Miguel

FUENTES RAMOS, Enrique

GARCÍA CRESPO, Mª Ángeles

GÓMEZ GÓMEZ, Francisco Javier

GÓMEZ PANIAGUA, Mª José

JUSTO LLOPIS, Ana

LLEÓ ALBA, Elisabeth

LÓPEZ GARCÍA, Francisco

LORENZO PARDO, José Antonio

MANONELLES ALBAREDA, Mª Rosa

MARCO QUINTANA, Esther

MIRÓ CARDONA, Martí

MONEDERO CARRIÓN, Antonia

MORALES RUIZ, Juan José

MOYA BUJ, Emilia

MUT OLIVER, Antoni

PAGÉS BLANCAFORT, Montserrat

PAREJO FARELL, Carlos

PAU VILA, Manel

PEDRARES NEO, Dolores

PÉREZ TRANCÓN, Florencia

PRENAFETA FERRER, Xavier

RAMÍREZ VERA, Agustina

RODRÍGUEZ PINA, Vicente

ROIG BERMÚDEZ DE CASTRO, Teresa

SÁNCHEZ BLASCO, Celia

SÁNCHEZ COLORADO, Jordi

SANTILLANA GARCÍA, José Mauro

SEBARROJA BANÚS, Joan

SERVER PONS, Isabel

TAPIA AGUILERA, Ferran

TARRÉ HERMOSILLA, Joan

TORRES GUTIÉRREZ, Mª Carmen

VENDRELL DE SOJO, Montserrat

VIVES GAY, Luisa

 

Formación del Espíritu Nacional:

ESTEVE CONVALÍA, Luis

GÓMEZ CORBACHO, Araceli

GRACIA ABADÍAS, Lorenzo

LÓPEZ GÓMEZ, Antonio

PENA CASALS, María

TEJERO ARTIEDA, Berta

 

Formació i Orientació Laboral (FOL)

BiGORRA PRIOR, Xavier

MARTÍNEZ MALAVÍA, Sonia

SALGADO CRESPO, Lorenzo

 

Francès:

ALONSO BREÑO; Marta

ARANDA SERRANO, Elisabeth

ARASA FAVA, Cinta

ARRANZ ESTÉVEZ, Mª Teresa

BALDOMÀ CASANOVAS, Glòria

BENAVENT VICENTE, Mª Teresa

BORJA SEBASTIÀ, Rosa

BROTONS MOLLA, Joan

CALZÓN CHARRO, Domingo

DOMÈNECH LLABERÍA, Anna

FERRETJANS MONTSERRAT, Joana

GARCÍA MARTÍNEZ, Mª Dolores

GONZÁLEZ PELÁEZ, Concepción

IZQUIERDO GUTIÉRREZ, Isabel

JUHÉ MAS, Juan

LÀRRAGA RODRIGO, Paloma

LÓPEZ LÓPEZ, Sebastián

MELLADO GUARDIOLA, Matías

MIRÓ CANALS, Jordi

MONTANÉ VIDAL, Mª Pilar

MUÑOZ SEBASTIÁN, Ángeles

NEVADO SANTIAGO, Lourdes

PÉREZ DANIS, Isabel

PUENTE MUNGUÍA, Mª Carmen

SÁNCHEZ FÉRRIZ, Miguel Ángel

SANCHÍS SANZ, Bárbara

SARROCA VALLS, Mª Teresa

  

Geografia i Història:

ÁLVAREZ DE PAZ, Asunción

ARANDA PRIETO, Javier

 ARCONES ORDIZ, Dulce Mª

BARCELÓ MARGINET, Carmen

BELENES RODRÍGUEZ, Luis

BIOSCA ROVIRA, Genoveva

CABALLERO IGLESIAS, Juan José

CAMPS FERNÁNDEZ, Judit

CARAMÉS BOUZÁN, José Ángel

CASANOVA NADAL, Mercè

CASAS ROMEO, Carmen

CASTILLO ALCÁZAR, Mª Sacramento

CODINA SANCHÍS, Enric

CUÉLLAR PLANA, Margarita

ESTEVE DURÁN, Moisés

FALCÓ PERE, Avelina

FUENTES RODRÍGUEZ, Genaro

GABARAÍN ARANGUREN, Mª Teresa

GARCÍA CASADO, José Pablo

GARCÍA TRIADÚ, Lídia

GAYÁN SORO, José Javier

IGLESIAS MATABOSCH, Dolors

LAGO ARES, Mª Dolors

LEÓN PÉREZ, Belinda

LLIMARGAS MARSAL, Jordi

LLINARES LÓPEZ, Pilar

LLORENS SERRANO, Mª Montserrat

LÓPEZ LORENTE, Eva Mª

LORENZO MONZO, Mª Carmen

LUCENA RAMÍREZ, Feliciana

MARINÉ TENA, Carme

MARTÍN ROIG, Mª Teresa

MARTÍNEZ GÓMEZ, Alberto

MARTÍNEZ ÚCAR, Juan José

MESTRES BERNET, Mª Celia

MOLET SANCHO, José Antonio

MONROY MILLÁN, Ana

MORENO ANGOSTO, Josefa

NAVARRETE MARTÍNEZ, Mª Isabel

NAVARRO GUERRA DEL RÍO, Marta

PADILLA CHICANO, Benito

PAGE PALOMERO, Esther

PÉREZ HERRERA, Carmen

PÉREZ SANTAMARÍA, Aurora

PERLASIA BOTEY, Josep Mª

PLA ROVIRA, Imma

PORTUGAL PORTUGAL, Mª Isabel

RECIO RECIO, José

ROLDÁN FERNÁNDEZ, Mª Dolors

RUIZ GÓMEZ, José Antonio

TORRES PLANELLS, Sònia

TRUJILLANO CASAS, Carmen

VINUESA ANGULO, Mª Carmen

 ZAPATER ZAPATER, Ismael

Grec:

CANDEL SANMARTÍN, Miguel

COROMINAS CLADELLAS, Luis

DEL REAL CABALL, Mª África

GARCÍA ÁLVAREZ, Isabel

MAÑAS MORENO, Carlos

MARTÍN DE HIJAS CHICO, Beatriz

SÁNCHEZ ALCITURRI, Juan Antonio

VAQUÉ JORDI, Joan

Informàtica:

ARROYO GIL, Rubén

BERARD TORO, Luis

BORGES RUTZ, Ricardo

BORRELL ANGLADA, Roger

BRAÑA PÉREZ, Joan Anton

CARCELER HONTORIA, Víctor

CASAS FERRER, Albert

CASAS MARCHENA, Antonio

CASTILLO MOYANO, Caridad Lidia

COS AGUILERA, José Manuel

DE AYALA SUBIRATS, Pedro

DE OLAÑETA BOU, Mª Paz

FALCÓ PÉREZ, Gerard

FARRERO SALVAT, Jordi

FORÉS, Flor

FORTUNY CUESTA, Ismael

HERNÁNDEZ GALLOSTRA, Jordi

HUERTAS VÁZQUEZ, Bernat

IGLESIAS VALENCIA, Carlos

JEREZ JIMÉNEZ-ORTIZ, Federico

LLUCH SOLERA, José Enrique

LÓPEZ OVEJERO, Sandra

LÓPEZ VICENTE, Tomás

MAESTRA PADIAL, Cristina

MARTÍNEZ CRUZ, Daniel

MIÑANA CASELLES, Óscar

MONSERRAT MOLINA, Jorge Juan

MUÑOZ LARA, Miguel

PEÑA RAMENTOL, Laura

PÉREZ BRAÑA, Joan Anton

PÉREZ VÁZQUEZ, Joan Carles

PERIS ADSUARA, Jorge

PERIS RODRÍGUEZ, Pau

PERRAMON CUADRAT, María Isabel

PORRINO SERRANO, Fernando

PUJALS PIQUÉ, Anna

RIVAS ARAIZTEGUI, Ione

RODRÍGUEZ PELLICER, David

SABRIÀ BERNAUS, Joaquim

SAN FRANCISCO TALENS, Óscar

TEJERO ALBIÑANA, Teresa

TORRENTE ARTERO, Óscar

TRUJILLO MONTIEL, Adrià

VILLENA GARCÍA, Ramón

VINAIXA GIL, Jesús Eloi

ZABAY DELGADO, Juan

Llar:

FERRANDO MIRÓ, Mª Antonia

SANAHUJA JOVÉ, Asunción


Llatí:

ACOSTA MÉNDEZ, Eduardo

ALBERCA POSTIGO, Francisco

ÁLVAREZ LÓPEZ, María

ANGLADA ANFRUNS, Ángel

ARDÉVOL VIDIELLA, Mª Carmen

BLANCO GÓMEZ, Montserrat

BRAVO SACRISTÁN, José Mª

BRIONES MANENT, Joana

CREIXELL VIDAL-QUADRAS, Inés

DACHS LECINA, Antonio

DE BENITO GONZÁLEZ, Jesús M.

DE VICENTE FERRER, Lluisa

FERRERO RODRÍGUEZ, Luisa

GIL GARCÍA, Rufino

LAGE TORÁN, Rosa Mª

MARQUINA ABOS, Mª Rosa

MARTÍNEZ MONSALVE, Begoña

MASSÓ MESA, Carmen

MIR ESTÉVEZ, José Mª

PÉREZ DÍAZ, Ramón

ROMERO GONZÁLEZ, Enric

RUIZ DE FEZ, José

RUIZ GARCÍA, Javier

SÁNCHEZ ALEGRÍA, Eleuterio

SERRANO SANTOS, Olga

VARELA SALA, Ramón

VELA PLANA, Mª Teresa

VERDAGUER MAS, Teresa

VILLANUEVA IZQUIERDO, Lucila

Matemàtiques:

ALMANSA ARTIGA, Antonia

ANTON SERRANO, Laura

BARRERA VALDIVIESO, Jorge Juan

CABRÉ PLAYÀ, Martí

CÁMARA FERNÁNDEZ, Sixto

CERDÀ MARTÍN, Juan Luis

CIURANA SEDÓ, Ramón

COMAS HOMAR, Pere

CORNELLANA PUIGARNAU, Aina

CORTADA VILANOVA, Mª Teresa

CUADRA GASCÓN, Enric

CUQUERELLA TRESSERRA, Josep

DEL REY PANTIN, Javier

DIEGO VIVES, Mª Isabel

DÍEZ JALÓN, Lino

ECHEVARRÍA CUADRILLERO, Assumpció

ESTEBAN PORRAS, José María

FÁBREGAS AÑAÑOS, Màxim

FIGUEREDO GALIMANY, Natàlia

FRADE BELLO, Rogelio

FRUCTUOSO BAÍLLO, Mª Jerónima

GARCÍA BACH, Mª Ángeles

GARCÍA GARCÍA, Mª Luisa

GARCÍA MENDOZA, José Manuel

GIL GIL, Fernando

GIMÉNEZ HERNÁNDEZ, Mª Carmen

GÓMEZ DEL PINO, Óscar

GOMIS BERTRAND, Elena

GONZÁLEZ ROVIRA, José

GRANDE MIGUEL, Carlos

JIMÉNEZ MALAGÓN, Enrique

LLEOPART GRAU, Carme

LÓPEZ PÉREZ, Mª Victoria

LÓPEZ SALVANDE, Manuel Ángel

MARCÉN GIMÉNEZ, Carlos

MARTÍNEZ CASTRO, Alejandro

MASSIQUES PASCUAL, Domènec

MERCADAL MOLL, Margarida

MIGUEL PÉREZ, Miguel Ángel

MOYANO BENITO, Jesús

MUSSONS REQUESENS, Antoni

NAVARRO LLOP, Yolanda

PARADÍS BALAUX, Jaume

PÉREZ MARTÍNEZ, Angustias

PÉREZ PÉREZ, Rogelia

PITARCH PORTERO, Jaime

PONS PONS, Núria

POVILL BATLLE, Núria

QUINTANA COMPTE, Joan

RIBA ROMEVA, Clara

RIBAS TORRABADELLA, Juan Ignacio

RIBÓ BERNAUS, Antònia

RODRÍGUEZ CARRERES, Mª Rosario

ROIG BORRÀS, Misericordia

ROYO SANZ, Pilar

RUIZ FERNÁNDEZ, Antonia

SASTURÁIN PITA, Juana

SEIX FERNÁNDEZ, Aránzazu

SELLERS BELTRÁN, Concepción

SILVESTRE CATALÁN, Elena

SINTES COLL, Carolina

TALAVERA GONZÁLEZ DE LA FUENTE, José Mª

TUSELL PUIGBERT, Josep Mª

URANGA ZURUTUZA, Kepa

VALLS TOLOSA, Mª Teresa

VENDRELL ROCA, Mercè

VILAR GRAUPERA, Jaume

VILLAGRÁ BARRIO, Jesús

ZAIDÍN VILLARRUBIA, Mª Pino

ZURDO SÁNCHEZ, Antonio

 

Música: 

ATRIO PLA, Filomena

JUAN MARTÍNEZ, Diego

LLORET MORENO, José Francisco

PERALES ALCACER, Rosa

SASTRE CLARAMUNT, Josefa

TENA MANRIQUE, Abraham

TENA MANRIQUE, Ester

 

Psicopedagogia: 

GARCÍA MORTE, Elena

GAYET PASTOR, Ana Mª

IBÁÑEZ LLOP, Cinta

LUENA AGUADO, Mª Consolación

MARTÍ SOLER, Immaculada

MARTÍNEZ HURTADO, Cristina

PLANAS AREÑAS, Marta

 

Religió:

ANTONIJUAN ROCA, Antoni

BORRÀS RAVENTÓS, Francesc

CABRÉ PUIG, Salvador

CASADEMUNT BESCÓS, Ramón Valentín

CASAFONT BALIELLAS, Ramón

CATARINEU VILAGELIU, Francisco José

CUADRA CUBERO, Felipe

GONZÁLEZ GONZÁLEZ, Lorenzo

GRIFO CLARAMUNT, Enrique

HERNÁNDEZ ALCÁCER, Luis

JORDÁN IBARZ, José

MACHO CEBALLOS, Ángel

MARISTANY DEL RAYO, Julián

PAGÈS CONNOLLY, Ana Taryn

POUSA ENGROÑAT, Manuel

ROBERT DURAN, Javier

SÁNCHEZ MUÑOZ, José

SANTACANA FELIU, Ramón

SEGURA SÁENZ, Javier

SOLER PERXACHS, Luisa

SOUTO PÉREZ, Francesca

TRIAS BIRBA, Joaquim

ÚBEDA COMAS, Joan

TAE: 

FONS SOLÉ, Cristina

GALLINAT SERRANO, Núria

Tecnologia:

ALBEROLA TEN, Estefanía

ARCE MARÍN, Margarita

AZNAR IBÁÑEZ, Josefa

BALLESTER MOLTÓ, Sílvia

BEDIA URBANO, Juan Luis

BELTRÁN SERRANO, Núria

BERNA BERNA, Mª Azucena

CAÑAL CARRERA, Adoración

CELESTE PALMERO, Mercè

CRESPO SALAZAR, Lola

CUEVA MÁRQUEZ, Daniel

ESTEBAN VINUESA, María

FARRÉ MARTÍNEZ, Pere

FRANCÉS CONEJERO, Antoni

GARCÍA GARCÍA, Gemma

GARCÍA IBARS, Jaime

MIGUENS DOMÍNGUEZ, Juan Carlos

MOCHOLÍ ORENGO, Rosa Mª

MOLINA MELENDO, Francisco

MORCILLO GARCÍA, Jaime

MORENO IGLESIAS, Mercè

PORRINO SERRANO, Mª Laura

ROSELL EZQUERRO, Javier

ROSET ESTIVILL, Antoni

RUIZ ARA, Miquel

SAN NICOLÁS CARRASCOSA, Toni

SERRANO LLORENS, Francisca

TAHRICHI PARDO, Tarek

VIDAL MURUGO, Pepa

UAC:

GIMÉNEZ RÓDENAS, Mercè

GRANELL SARDÀ, Joan Ramon

LAGUNAS FERRER, Mª Azucena

RICO LUIS, Rosa Mª

VERDAGUER POUS, Josep